Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Nietolerancja rasowa w miejscu pracy

nabloguadwokata

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Skontaktuj się ze mną w sprawie konsultacji

Opis bloga

Na Blogu adwokata dowiesz się wszystkiego co ważne z zakresu prawa

mój avatar

archiwum

    2016
    Marzec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43182 osób

Na Blogu adwokataNietolerancja rasowa w miejscu pracy

Nietolerancja rasowa w miejscu pracy jest niestety powszechna. Istnieje w miejscach pracy na całym globie. Dzięki globalizacji i lepszych możliwości poruszania się ludzie podróżują po całym świecie i wykonują zawód w nowym miejscu zamieszkania. Ich kultura, tradycje, zainteresowania i przekonania różnią się od miejscowych a to kieruje do konfliktu interesów. Może to kierować do dyskryminacji rasowej we wspólnocie.

Nietolerancja w miejscu pracy wpływa na morale i pewność siebie pracownika. Może to kierować do ograniczenia poziomu produktywności pracownika albo pełnej grupy. To też nie sprzyjające środowisko pracy dla nowych pomysłów i projektów, które właśnie są konsultowane i urzeczywistniane.

Z tych względów rządy na całym świecie przedłożyły przepisy zabraniające nietolerancji w miejscu pracy. Zapewniono ochronę jednostki przed nierównym traktowaniem ze względu na rasę i odcień skóry, co do nagród, szkoleń i odwołań. Poza tym dyrektywa zaświadcza, że każda poszkodowana osoba może pozwać pracodawcę do sądu, a tam nieodzowna jest pomoc adwokata jak prawnik prawo Wrocław.

Pomimo jasnego prawa zgłaszanych jest coraz więcej przypadków nietolerancji. Może to też bierze się z pogłębiającej się znajomości praw pracowniczych wśród zatrudnionych.


21:53:48 28/03/2016 [Powrót] Komentuj