Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
6 Aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze adwokata

nabloguadwokata

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Skontaktuj się ze mną w sprawie konsultacji

Opis bloga

Na Blogu adwokata dowiesz się wszystkiego co ważne z zakresu prawa

mój avatar

archiwum

    2016
    Marzec

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 43182 osób

Na Blogu adwokata6 Aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze adwokata

Większość firm i osób prywatnych woli korzystać z usług dobrych kancelarii prawnych, która będzie doradzać w różnych kwestiach i podejmie się wyzwań, kiedy jedynie zajdzie taka potrzeba. Wybór kancelarii nie jest czymś, co robi się w pośpiechu. Zaufanie jest nadrzędnym czynnikiem, który decyduje o jakości relacji pomiędzy klientem a adwokatem. W każdym razie jakość współpracy jest lepsza jeżeli dokonamy właściwego wyboru. Oto sześć rzeczy, o których warto zdawać sobie sprawę przy wyborze kancelarii dla swojej firmy.

1. Wiedza, która jest zasadna dla rozwiązania Twojej sprawy

Najlepiej jest wybrać firmę, która posiada wiedzę i doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, jak np. prawo Wrocław. Pożądane efekty można pozyskać jedynie we kooperacji z wyspecjalizowanym jurystą.

2. Dobre wyniki finansowe

Upewnij się, że firma ma dobre wyniki finansowe. Świadczyć to może o osiąganiu zamierzonych efektów dla swoich interesantów. W razie potrzeby można poprosić kancelarię o podanie liczby spraw, jakie pozostały podjęte w określonym obszarze i liczbę przypadków, w których pozyskali oni możliwie najlepszy efekt dla swoich klientów.

3. Zweryfikuj, iż ich styl pracy będzie dla Ciebie wygodny

Spytaj o te rzeczy:

- czy pracownicy kancelarii ciągle uaktualniają swoją wiedzę co się tyczy prawa?

- czy korzystają z nowatorskich rozwiązań?

- czy dobrze tłumaczą swoją taktykę działania?

- czy masz wpływ na to jaką taktykę obrała kancelaria?

4. Dostępność

Szybka pomoc prawna jest czymś, co może okazać się konieczne w najbardziej niespodziewanych chwilach. Powinieneś mieć możliwość dotrzeć do jurystów w każdej chwili z dowolnego miejsca.

5. Szacunek w środowisku prawniczym

Dobra kancelaria będzie mogła pochwalić się uznaniem w środowisku prawniczym. Odnajduje to odzwierciedlenie w uczestnictwie w stowarzyszeniach, otrzymanych uprawnieniach i akredytacjach. Jest to dobry wskaźnik standardów pracy i profesjonalizmu firmy.

6. Wygoda współpracy

Najlepszymi ludźmi do współpracy są osoby profesjonalne, szczere, asertywne i przyjazne. O tych sprawach możesz się dowiedzieć od dotychczasowych klientów.

Większość ludzi będzie miała dodatkowe wymagania. Te sześć podstawowych kryteriów omówionych powyżej pomogą Ci w podjęciu prawidłowej decyzji.


21:53:27 28/03/2016 [Powrót] Komentuj